1. Seğmenler Su Savaşında Çook Eğlendik!!

Bu haftasonu yapilan su savasinda Ankara Segmenler parkinda cilginlar gibi eglendik. Gecen yildan cok daha guzeldi. Vuvuzela’miz, damacanamiz ile muhtesem bir ekiptik. Uzerine ustluk Gozde ile birlikte Hurriyet’in haberinde kapak olduk 🙂

 

Haber:

30270675

Ankaralılar, sıcak havanın etkisini artırmasıyla Seğmenler Parkı’nda buluşup, su savaşı yaptı. Su tabancaları ve şişelerle birbirlerini ıslatan çok sayıda kişi, renkli görüntüler oluşturdu.

Yaz tatilini Ankara’da geçiren ve son günlerde artan sıcak havadan bunalan Başkentliler, internet üzerinden organize olup, Seğmenler Parkı’nda toplandı. Ankara Student Life adlı ekibin sosyal medyada duyurduğu 1. Seğmenler Su Savaşları isimli organizasyona katılan vatandaşlar, su tabancaları, şişeler ve kovalarla parka gelerek su savaşı yaptı.
Çoğunluğu öğrenci ve gençlerden oluşan grup, yoldan geçenleri de aralarına alıp, sayılarını kısa sürede artırdı. Geçtiğimiz yıl da düzenlenen ve eğlenceli görüntülere sahne olan etkinliğe katılanlar, birbirlerini ıslatarak doyasıya eğlendi.

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/29465210.asp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir